Menu Zavřeno

O mě

Kdo jsem a co tu dělám?

Zase další bláznivá ženská, co si založila blog – živě si představuju, co vás asi tak při otevření tohohle článku napadlo a honí se vám hlavou. Jo, máte pravdu, kterou nemá cenu vyvracet. Jsem ženská, to mi asi nikdo neodpáře.  A bláznivá, to jsem taky, a ne zrovna málo. Je mi něco málo přes třicet a doma mám dvě malé děti. Obě kouzelné, ale jedno své a svým způsobem zvláštní. K mým dětem se časem ještě dostaneme, nepochybně. Protože právě ony jsou vlastně důvodem, proč vznikl tenhle blog. Mohl by mít podtitul Bláznivá ženská ve víru podnikání, a vůbec by to ničemu nevadilo.

O čem budu psát?

Z mého psaní asi začíná být pomalu ale jistě jasné, o čem bych chtěla psát. Jasně, čas od času zmíním svou rodinu, děti, manžela, protože bez nich by můj život a psaní o něm nebylo úplné. Ráda bych ale, aby převažujícím tématem bylo právě podnikání, do kterého jsem se s vervou sobě vlastní pustila. Nepředstavujte si bůhví co.

Rozhodně nejsem podnikatelkou v pravém slova smyslu. Netopím se v penězích, nemám doma paní na úklid a nejezdíme na drahé dovolené, o kterých by se jiným mohlo jen zdát.

Naopak – stále o nich sníme, tak jako možná většina z vás. Přesto mě to mé skromné podnikání neuvěřitelně naplňuje. Je to něco, čeho jsem vždycky chtěla dosáhnout, ale nikdy na to nebyla ta správná příležitost. Jednou jsem byla málo zkušená, pak zase hodně zaneprázdněná … Po letech mi ale došlo, že ideální chvíle k nastartování podnikání přijde jen stěží, že si ji prostě musím vytvořit.

Vzhůru do toho!

A tak i proto vznikl tenhle blog. Chtěla bych tak trochu dodat odvahu ostatním. Že se vlastně není čeho bát. A že zkusit se má všechno. Možná to nevyjde, ale budete si moct říct, že jste to alespoň zkusili. A to je někdy víc než cokoliv jiného. Tak vzhůru do čtení, a třeba vás inspiruju!